Znajdujesz się obecnie na rozdrożu. Z jednej strony pragniesz poczuć prawdziwą miłość, z drugiej jednak, czujesz obawy przed kolejnym rozczarowaniem. Wydaje Ci się, że masz po prostu pecha. Kolejni mężczyźni których miałaś okazywali się kompletnie niedostosowani do życia. W najbliższym czasie spotkasz osobę, która zawróci Ci w głowie. Tym razem będzie to wartościowy chłopak, z którym będziesz mogła wiązać dłuższe plany. Pamiętaj jednak, aby nie być zbyt naiwna. Nie narzucaj się, staraj się zachować zdrowy rozsądek. Nie ma kobiet, które przyciągałaby toksycznych mężczyzn, Ty również musisz przestać się zamartwiać i skupić na znalezieniu szczęścia.

Wskutek wcześniejszych rozczarowań podświadomie obawiasz się podjąć kolejnej próby poważnego związku. Takie podejście zabija w Tobie pozytywną energię, sprawia że stajesz się mniej atrakcyjna dla płci przeciwnej. Powinnaś na początku zacząć zmianę od siebie, wyciągnij wnioski z przeszłości i staraj się je przenieść na czas teraźniejszy. Jeśli to zrobisz możesz liczyć, iż w bliskim czasie spotkasz osobę, jakiej nie spotkałaś nigdy wcześniej i z którą zdecydujesz się spędzić resztę życia. Nie przyciągasz toksycznych mężczyzn, wydaje Ci się tak tylko z powodu niepowodzeń w przeszłości.

Kapłanka- położenie normalne

Nie przyciągasz żadnych toksycznych mężczyzn. Wydaje Ci się tak dlatego że jesteś kobietą bardzo uczuciową. Jeżeli dany mężczyzna Ci się podoba nie szukaj na siłę przeciwwskazań do stworzenia z nim prawdziwego związku. Jest Ci pisane powodzenie w miłości, tak więc nie bój się podjąć ryzyka, trzymanie dystansu jest w życiu ważne, jednak także i w tym należy mieć umiar. Jeśli przesadzisz możesz spłoszyć mężczyznę z którym byłabyś naprawdę szczęśliwa słuchając tej wróżby.

W przeszłości Twe uczucia zostały mocno zranione, dlatego tak ciężko jest Ci się teraz pozbierać i spróbować stworzyć kolejny związek. Nie próbuj nic na siłę, w najbliższym czasie nie spotkasz nikogo kto byłby godny uwagi i z którym mogłabyś stworzyć coś naprawdę poważnego. Skup się póki co na sobie, rozwijaj swoje zainteresowania, oddaj się pracy. Na szczęście w miłości musisz jeszcze trochę poczekać, aczkolwiek kiedy już spotkasz mężczyznę który Cię zaintryguje będzie to wspaniały związek na całe życie. Nie przyciągasz toksycznych mężczyzn, aczkolwiek czasami brakuje Ci cierpliwości. Pamiętaj że w życiu nieraz trzeba poczekać na szczęście dłuższą chwilę.

Musisz zmienić swe podejście.

Informacje

Dodany: 2017-11-30
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

horoskop chiński, szeptunka, wróżba, wróżba z kart tarota, wróżby, wróżenie z tarota