Powinnaś iść do wróżki wszak z obecnej relacji i tak na dłuższą metę nic nie wyjdzie.

Już w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że wybrałaś życie z nieodpowiednim mężczyzną. Z jednej strony jest Ci z nim dobrze, z drugiej wiesz że pewne cechy jego charakteru są nie do przyjęcia na dłuższą metę. Jeszcze się łudzisz że zmieni się on na lepsze. Niestety szybko zostaniesz tych złudzeń pozbawiona. Dlatego jeśli masz taką możliwość umów się na randkę z kimś innym, być może on okaże się odpowiednią osobą.

Denerwuje Cię to że Twój chłopak jest miły dla obcych, sztywny w domu. Nie potrafi zapomnieć urazy. Z upływem czasu nawet drobne przewiny rozrastają się w jego umyśle do potężnych rozmiarów. Idź więc na tę randkę, być może spotkasz kogoś wyjątkowego.

Pomimo że chciałabyś iść na tą randkę powinnaś się jednak wstrzymać. Obecnie przeżywasz mały kryzys związku ze swoim chłopakiem, jednak wcale nie oznacza to że nie będziesz z nim szczęśliwa. Gdyby jednak dowiedział się że poszłaś za jego plecami na randkę z kimś innym, najprawdopodobniej zakończyłby ten związek.

Jaki tarot jest najlepszy?

Trafiła Ci się osoba nadmiernie pewna siebie, uparta, mściwa. Zarówno zachowanie, jak błędy, które popełnia, są konsekwencją dawnych działań lub poczynań. Nie licz na zmianę. Dlatego jeżeli masz możliwość spotkania się z kimś innym nie zawahaj się z niej skorzystać. W Twoim życiu Tarot jest na pierwszym planie. Nie wyobrażasz sobie sytuacji, w której partner mógłby Cię okłamywać. Jednak wiesz, że takie sytuacje się zdarzają, dlatego też patrzysz na ręce swemu chłopakowi. Na szczęście nie masz powodów do zmartwień. Partner Cię szanuje i nie wpadłoby mu do głowy, aby Cię oszukiwać. Jest więc z Tobą całkiem szczery, a Ty nie masz się czego obawiać.

Ostatnio wydaje Ci się, że partner nie ufa Ci tak jak dawniej. Przez to uważasz ,iż nie jest z Tobą do końca szczery. I w rzeczywistości tak trochę jest. Nie chodzi o to że Cię okłamuje, lecz po prostu czasami nie wspomina o pewnych rzeczach, gdyż uważa że i tak nie jesteś w stanie go zrozumieć. Taka sytuacja jest bardzo niebezpieczna dla Waszego związku. Powinnaś więc odbyć z partnerem szczerą rozmowę i przekonać go, że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji.